Vissza

1995-IV.A (speciális nyelvi osztály) Osztályfőnök: Görbéné Fodor Margit
Bana Mónika, Bodnár Mónika, Deél Bernadett, Dienes Gabriella Veronika, Farkas Ágnes, Fazekas Gabriella, Gere Margit Diána, Holik Ildikó Katalin, Imre Ágnes, Iszály Mónika, Kicsák Marianna, Kicsák Tünde, Kokas Viktória, Kovács Ádám László, Kovács Réka Krisztina, Laczkó Klára, Lengyel Ferenc István, Muzsai Ildikó, Paszternák Krisztina, Rozgonyi Gabriella, Sápi Enikő Edit, Selymes Diána Tímea, Sólyom Róbert, Sütő Ágnes, Szabó Andrea, Szabó Dénes István, Tar Enikő, Vincze Viktor

1995-IV. B (biológia-kémia egyedi tantervű) Osztályfőnök: Galgóczy Zsuzsanna
Baráth Viktória, Berki Beáta, Bíró Beáta, Bíró Katalin, Borbás Viktor, Csibi Genovéva Mónika, Fekete Zoltán, Görgényi Beáta, Hanyu Emőke, Józsa Melinda, Kolozsvári László, Kósa Tünde, Kövér Gyula, Lintényi Péter, Lőkös Beáta, Rémik Beáta, Szabó Erika, Szabó Valéria, Székely Csilla Emese, Szilágyi Sándor, Tóth Zoltán, Udvari Noémi

1995-IV. C (speciális nyelvi osztály) Osztályfőnök: Varga Ágnes
Alvári Krisztina, Antal Zoltán, Bakos Judit Mónika, Bakos Miklós, Bessenyei Ildikó, Debóra, Dobra Viktória Dóra, Erdélyi Lilla, Ertsey Enikő, Fodor Szilvia, Fodor Tímea Beatrix, Göröncséri Boglárka, Hadobás Zsuzsanna, Helmeczi Szilvia, Jakab Kornél, Károly Éva, Kelemen Gabriella, Kiss Tíma, Kocsár Richárd László, Kolláth László, Koncz Krisztina, Kovács Andrienn, Lőrincz Károly, Márkusz Krisztina, Nauner Katalin, Oláh Brigitta, Reszegey Tünde, Rémik Andrea Anikó, Szabó Csilla, Székely Zsuzsanna, Sztojka Ildikó, Tóth Csaba Levente, Varga Krisztina

1995-IV. D (általános tantervű) Osztályfőnök: Kovácsné Nagy Katalin
Adorján Mária, Bakos Róbert, Baracsi Endre, Bíró Anikó Tünde, Biró Beatrix, Demcsák Csilla, Demendi Bernadett, Drabik Krisztina Beáta, Gere Róbert, Hanusi Péter, Horváth Brigitta, Kalcsó Katalin, Kerekes Zsuzsa, Magyar Krisztina, Nagy Erika, Némedi Andrea, Pecséri Melinda, Riczu János, Román Henrietta, Salamon Dóra, Sarka Andrea Erzsébet, Szegedi Noémi, Szombati Ágnes, Szökő János, Szűcs Emese, Vajas Gábor, Vig Györgyi, Zsenyuk Áron

1995-IV. E (általános tantervű) Osztályfőnök: Csányi Ottó
Bíró Enikő, Csernáti Gábor, Demeter Judit, Elchlinger Adrienn, Fazekas Péter József, Gaál Ildikó, Harangi Szilvia, Herdon László, Juhász Zsuzsanna, Kicska Andrea, Király Andrea, Király Enikő, Kiss Andrea, Kocsordi Beáta, Kósa Éva, Kovács Viktória, Losonczi Mónika, Petróczi Tímea, Pregon Katalin, Rédai Ferenc, Rédai Zoltán, Sarka Béla, Sárközi Tamás, Simon Zoltán, Sinka Andrea, Szakács Anikó, Szalma Ildikó, Szarka Gyöngyi, Szép Tamás, Tőkés Levente Szabolcs, Uzonyi Attila, Veres Judit, Vojtela Enikő

1995-IV. F (egészségügyi szakközépiskola) Osztályfőnök:Fábián József
Alexa Mónika, Apáti Krisztina, Ács Erika, Balku Erika, Bartha Tímea, Batizi Hajnalka, Bubonyicz Andrea, Csinálos Krisztina, Csucsi Hajnalka, Demeter Katalin, Elek Tünde, Fazekas Mónika, Fejér Ilona, Gulyás Dóra, Harcsa Krisztina, Huszti Anita, Kállai Éva, Kárpáti Magdolna, Kerezsi Dóra, Luka Tímea Angéla, Mizsák Beáta, Pataki Melinda, Pápai Mária, Raffai Diána, Sarkadi Zsuzsanna, Simon Erzsébet, Szakács Szílvia, Szalai Éva Gabriella, Szarka Judit, Tokár Ildikó, Tóth Anikó, Tóth Renáta, Tóth Tímea, Varga Éva

1995-IV. G (egészségügyi szakközépiskola) Osztályfőnök: Dr. Erdélyi Ivánné
Balogh Zsuzsanna, Baráth Mária, Barna Erzsébet Brenda, Bartha Angéla, Bedő Tímea, Bojcsuk Melinda, Borbély Erzsébet Noémi, Brilla Judit, Demeter Andrea, Farkas Tünde, Gindele Krisztina, Hernáczki Anita, Kaszonyi Emese, Kocsis Andrea, Kormos Júlia, Kovács Krisztina, Mészáros Judit, Molnár Zsuzsanna, Nagy Irén, Némedi Mónika, Nyers Gabriella, Pető Edit, Pólyán Enikő, Rozinka Edit, Rozvágyi Gabriella, Scheibli Bernadett, Sivadó Jolán, Ster Csilla, Sütő Henrietta, Szarka Szilvia, Szemán Zsuzsanna, Szűcs Tímea, Tóth Judit, Vári Ildikó, Varju Erika

1995-IV. H (egészségügyi szakközépiskola) Osztályfőnök: Szabó Istvánné
Barna Ildikó, Biri Adrienn, Erdei Ildikó, Fodor Tünde Mária, Gacsányi Ágnes, Gordos Ildikó, Hadas Gabriella, Imre Edit, Jakab Mária, Jócsák Anikó, Juszku Beáta, Kosztyu Lívia, Kovács Mónika, Kovács Tünde, Kulimár Katalin Anasztázia, Likvácsik Mária, Lőkös Erika, Lőrincz Ildikó, Móré Enikő, Mosolygó Hajnalka, Nagy Eleonóra, Őri Mária, Papp Zita, Pető Anikó, Rinkács Ilona, Rózsa Anikó, Sarka Violetta, Sófi Enikő, Somotóczki Beáta, Szatmári Henrietta, Szilvai Ágnes, Tarcsa Noémi, Tóth Erzsébet, Udud Tünde, Újhelyi Marianna, Varga Veronika

1995-Levelező (IV.o.) Osztályfőnök: Szabó Istvánné
Bodó Zsuzsanna, Harbula György, Jóni József, Kovács Szilvia Éva, Lakatos Gyuláné, Lakatos Miklósné, Mester Bernadett, Oláh Éva, Puskás Ferencné, Sarkadi Tímea, Simainé Badar Tímea, Tar Norbert, Tolnai Zoltán, Tóth Angéla, Varga Ildikó, Vass Rita, Pappné Bulyáki Mónika

1995-Levelező (Szakmunkások Szakközépiskolája III.o.) Osztályfőnök: Gaál Menyhért
Balogh Jánosné, Becze Jenő, Bráder István, Csák Szilvia, Dálnoki Timea, Görbe Ildikó, Gulácsi Csabáné, Házi S. Zoltán, Katonáné Pető Erika, Király Ibolya, Kiss Gusztávné, Kovács László, Kovács Tünde, Kunder Erzsébet, Magyar Szilveszter, Nagy Katalin, Nyárádi Attila, Sándor Attila László, Soltész László, Szászi Tamás, Tóth Judit, Tóth Lászlóné, Zombori Attila

1995-Levelező (Pénzügyi Kiegészítő Tagozat II.o.) Osztályfőnök: Oláh István
Borbás Zsoltné, Czine Sándorné, Csillag Adrienn, Debrecenszki Péterné, Jakab Mária, Kiss Éva, Kocsorák Mónika, Koncz Edina, Kun Lászlóné, Lakatosné Farkas Gizella, Magyari Jánosné, Munkácsiné Fegyver Mária, Nagy Pálné, Pusztai Dénes, Radványi Istvánné, Szabó Árpádné, Szabó Árpádné, Székely Éva, Székely Ildikó, Szügyi Edina