Vissza

1997-IV. A (speciális nyelvi osztály) Osztályfőnök: T. Nagy Gyuláné
Bakai Tünde, Bíró Szilvia, Bocz Tímea, Csák Zsuzsa, Gáspár Gabriella, Gebei Anita, Imre Judit, Kádár Ágnes, Kecskés Julianna, Képíró Angéla, Kiss László, Kovács Beatrix, Lengyel Andrea, Mojsza Viktória, Nagy László, Oláh Katalin, Pénzes Angéla, Puskás Krisztina, Stempel Bernadett, Szabó Anita, Szakács Anita, Szűcs Andrea, Tóth Anita, Török Emese, Varga Emese, Varga Erzsébet, Végh István, Végső Norbert, Zajti Judit

1997-IV. B (biológia-kémia egyedi tantervű) Osztályfőnök: Dr. Kovács Sándorné
Avacz Anita, Bakos Zoltán Tamás, Balla Beáta, Bulyáki László, Burik Mónika, Csaholyi Csilla, Dobos Réka, Dombrády Zoltán Tamás, Donka Csaba, Erdei Katalin, Herman Tünde, Kiss Béla, Kiss Gábor, Kiss Marianna, Kósa Éva, Légrádi Anita, Májer András Zsolt, Nagy Róbert, Nedelka Zoltán, Pénzeli Timea, Stumpf György, Svéda Szabolcs István, Szalma Ferenc Attila, Szegedi Rita, Szilágyi Gábor, Tóth Tibor, Turtóczki József

1997-IV. C (speciális nyelvi osztály) Osztályfőnök: Dr. Kelemen Barnabásné
Baranyai Erzsébet, Bányai Judit, Biró Miklós, Blizman Csaba, Csinády Rita Veronika, Csorba Zita, Csóka Krisztián, Danku József Sándor, Dorogi Andrea, Eötvös Zoltán, Farkas Zoltán, Fejér Gábor Zoltán, Görög Anita, Gyene Bálint, Iván Beatrix, Jáger Zsuzsanna, Kaszonyi Tímea, Kelemen Ágnes, Kiss Veronika, Kovács Edina, Maródi Katalin, Mitró Gabriella, Molnár Sándor, Nagy Péter, Papp Mária, Póti Ferenc, Pótor Melinda, Plesu Ákos, Sinkó Gábor, Siket Zsuzsa, Szabó Anita Éva, Szabó Emese Rita, Szűcs Attila, Tóth Éva, Tóth Judit, Tóth Péter, Varga Éva

1997-IV. D (általános tantervű) Osztályfőnök: Fodor Gáborné
Ádám Bernadett, Balogh Anita Erika, Beke Anasztázia, Beke Emese, Biró Beáta, Bodzás Melinda, Budai Éva, Czopp Éva, Deme Emese, Fehér Attila, Helmeczi Béla, Horváth Erika, Juhász Ágnes, Kicsák Ágnes, Kiss Andrea, Laskai Tamás, Márton Attila, Meskó Viktória, Miski Katalin, Moldván Tibor, Nyiri Mónika, Palla Levente, Papp Andrea, Papp Éva, Szabó Ildikó, Szabó Zoltán, Szántó Erika, Szenáki József, Szűcs Zsuzsanna, Telepó Marianna, Tóth Andrea, Vajas Gyöngyi, Végh Beáta, Veres Nóra, Zsidai Anita

1997-IV. E (általános tantervű) Osztályfőnök: Fekete Miklós
Ari Anita, Balogh Szabolcs, Bencze Anetta, Borbély Lajos, Csűrös Zita, Dobra Balázs, Erdei Beáta, Fábián Anikó, Fekete Rita, Ficsor Krisztina, Gergely Gábor, Hornyák Diána, Horváth Gábor, Jakab László, Kávássy László, Kiss Anita, Kovács Anita, Kun Krisztina, Magyari Tímea, Makó Beáta, Meszlényi Gergely, Molnár Gábor, Novák Éva, Pintye Gábor, Plébán Anita, Radványi Miklós, Reményi Ottó, Stempel László, Szabó Gábor, Szabados Dávid, Szántó Ildikó, Tar Vanda, Tóth András, Tóth Andrea, Tóth Anita, Veres Szilvia

1997-IV. F (általános tantervű) Osztályfőnök: Szabóné Gólya Irén
Drabik Anetta, Drabik Beáta, Füzesséry Judit, Gólya Ágnes, Héri Péter Gergely, Kersánszki Anita, Kerti Erika, Kovács Krisztina, Kovács Nóra, Laskai Beáta, Nagy Andrea, Papp János, Paszternák László, Péter Róbert, Péter Zoltán, Somos Hajnalka, Suba Árpád, Suba Beatrix, Szabó Ildikó, Szabó Zsuzsanna, Tar Diána, Tarapcsák Henrietta, Tárkányi Edit, Urbán Anita, Veres Anikó

1997-IV. G (egészségügyi szakközépiskola) Osztályfőnök: Forgács Tímea
Alexa Anita, Andrási Beáta, Balku Mónika, Bezzeg József, Bélteki Katalin, Boldy Annamária, Cseszlai Andrea, Debreceni Anikó, Demjén Lívia, Dobos Dóra, Dunai György, Fülesdi Emese, Horváth Mónika, Kedves Andrea, Kereszegi Tünde, Király Teodóra, Kiss Angéla, Kiss Anikó, Kiss Tünde, Kiss Zsuzsanna, Kovács Erika, Matiscsák Ildikó, Nagy Tünde, Oláh Ildikó Mária, Papp Karola, Pataki Szabolcs, Perjési Zsuzsanna, Ragyák Zita, Simai Szilvia, Szabó Emese, Szűcs Andrea, Szűcs Bettina, Tóth Andrea, Tóth Marianna, Varga Anita, Vincze Mónika

1997-IV. H (egészségügyi szakközépiskola) Osztályfőnök: I.-II. osztályban: Bíró Mónika III.-IV. osztályban: Kovácsné Kiss Csilla
Barkó Judit, Balogh Szilvia, Biró Erika Rozália, Bodnár Anita, Ceglédi Mónika, Demeter Sarolta, Dobos Mónika, Elek Anita, Fábián Melinda, Fábián Viktória, Farkas Szilvia, Fássy Anita, Fekete Erzsébet, Huszti Enikő, Kári Anikó, Károly Gabriella, Kovács Henrietta, Kukta Erika, Lukács Mária, Márton Zsuzsanna, Molnár Éva, Morong Szilvia, Nagy Anita, Nagy Krisztina, Péter Andrea, Pető Edit, Pregon Ildikó, Sarkadi Erika, Snakovszky Vanda, Szabad Krisztina, Szabó Judit, Szegedi Mária, Tar Szilvia, Varga Erzsébet, Vass Erika, Zsíros Zita, Varga Krisztina

1997-Levelező (IV.o.) Osztályfőnök: Patai Ferencné
Almássy Brigitta, Balogh Marianna, Biró Judit, Czupor Dóra, Fazekas Julianna, Halász Mónika Henrietta, Helmeczi Zsuzsanna, Horváth Anita, Huber Edina, Jansik Szilvia, Kiss Gabriella, Lajti Károly, Molnár Bertalan, Nagy Angéla, Nagy Gábor, Rojnyik Zsolt, Sarka Judit, Szondiné Sipos Pálma Dorottya, Szabó Krisztián, Szűcs Gabriella

1997-Levelező (Szakmunkások Szakközépiskolája III.o.) Osztályfőnök: Patai Ferencné
Bálint Krisztina, Batizi István, Bulyáki Tamás, Czibere Arnold, Erdei Edina, Györfi Erika, Imre Sándor, Jakab Ervin, Jakab Judit, Juhász István, Kiss Csilla, Koncz András Gábor, Kósa Ágnes, Kovácsné Oláh Andrea, Losoncziné Toldi Judit, Márton László, Morong László, Oláh Krisztina Ildikó, Orosi Ferenc, Popovics Sándor, Szabó Antal, Szabó Csaba Sándor, Szabó Kornél, Szakács Viktória, Szerényi Szabolcs, Tordai Katalin, Tordai Lajos, Tóth Csaba Sándor, Tóth István, Veres István

1997-Levelező (Pénzügyi Kiegészítő Tagozat II.o.) Osztályfőnök: Dr. Forgács András
Biró Ferenc, Blizman Csabáné, Gócziné Horilla Ildikó, Hájer Anikó, Imre Zoltánné, Jónásné Görbe Ildikó, Juhász Ibolya, Kiss Krisztina, Kovács Tamás, Lipták Klára Hajnalka, Lőrincz Zsuzsanna, Nagy Gabriella, Sinka Andrea, Szabó Timea, Tóth Melinda, Varga Mónika, Varga Gáborné, Varga Viktorné